Přihlášení zákazníka a registrace
Dietologické centrum Praha

Adresa:
Ženské domovy,
5. patro dveře č. 5033
150 00 Praha 5
tel: 603 530 818
tel: 257 003 274
dietolog@dietolog.cz

Ordinační hodiny:
Po: 8:00 - 16:30 hod.
Út: 8:00 - 12:00 hod.
St: 8:00 - 16:30 hod.
Čt: 14:00 - 20:00 hod.
(nutno se objednat předem)

Objednávky:
tel. 603 530 818 , 257 003 274
on-line kalendář

Dietologické centrum Kladno

Adresa:
Váňova 664
272 01 Kladno
tel: 724 757 083
dietolog@dietolog.cz

Ordinační hodiny:
Po až Ne 9:00 - 21:00 hod.
(nutno se objednat předem)

Objednávky:
tel. 724 757 083
on-line kalendář

Dietologické centrum Tábor

Adresa:
Třebízského 1285
390 02 Tábor
tel: 725 351 899
tabor@dietolog.cz

Ordinační hodiny:
Po až Pá: 8:00 - 20:00 hod.

(nutno se objednat předem)

Objednávky:
tel. 725 351 899 nebo 257 003 274
on-line kalendář


Aktuality najdete rovněž na facebooku Dietologické centrum Zdeňková

 

Víte, jak laser Zerona? pracuje? 

Leaser Zerona? je nízkoúrovňový laser, nazývaný také jako laser studený. V klinických studiích bylo prokázáno, že  Zerona? laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal  tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak  tuk odchází  do lymfatického  (mízního) systému.  Tukové buňky se po vypuštění tuku zmenší, což má za následek postupné snižování obvodu pasu,  boků a stehen případně dalších míst, kde bývá tuk uložen.  Laser Zerona?  tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, jen zmenší jejich objem.

Víte, co můžete očekávat  od ošetření laserem Zerona?
Připravte se na příjemných 40minut odpočinku, čtení, poslouchání hudby nebo nicnedělání.  Zerona? ošetření je zcela bezbolestné. Během ošetření nebudete cítit žádné teplo ani jiné nepříjemné pocity. Po dvaceti minutách  jen změníte polohu těla ze zad na břicho tak, aby došlo k ošetření přední i zadní strany problémových partií (břicho, stehna, hýždě, ruce,?)  laserem Zerona?.

Víte, co se stane, pokud zmeškáte následující ošetření Laserem Zerona??
Základní program Zerona? laserem se skládá z 9ti ošetření, které musí být provedeny po dobu 40 minut každý druhý den. Od jednoho ošetření k dalšímu nesmí uplynout doba delší než 72 hodin.  Pokud by nedošlo k dalšímu ošetření do 72 hodin je možné, že by se tuk opět vrátil z mezibuněčného prostoru zpět do tukových buněk. Proto je třeba pečlivě zvážit, zda po dobu 18ti dnů budete  moci ob den pravidelně chodit na  ošetření laserem Zerona?.  Pro dosažení maximálního účinku programu nedoporučujeme zmeškat předem domluvené ošetření. Budeme se snažit vám poskytnout náhradní termín ošetření, ale z provozních důvodů není vždy možné náhradní ošetření provést ve vámi požadovanou hodinu. Po ošetření se můžete hned vrátit  k normální činnosti, nebudete pociťovat žádnou bolest, otoky nebo nepříjemné pocity.

Víte, čím se liší  ošetření laserem Zerona? od liposukce ?
 Liposukce je invazivní postup, kdy je tuk uložený v určité části těla je rozrušen a odsáván z tukových polštářů kanylou. Zákrok trvá 2-3 hodiny, po zákroku je možní do práce nastoupit nejdříve za 3 dny a je nutné po dobu 2-3 týdnů nosit kompresní prádlo, cvičení je možné až za 2-3 týdny.
Ošetření laserem Zerona?  je ošetření  100% neinvazivní, které využívá nízkoúrovňového laseru ke stimulaci tukových buněk, které následně uvolní tuk do mezibuněčného prostoru. Toto ošetření se neprování v anestezii, je zcela bezbolestné a není po něm nutná  žádná rekonvalescence. Po ošetření je možné se hned vrátit  k normální činnosti, není pociťována žádná  bolest, otoky nebo nepříjemné pocity. Pravidelné cvičení je součástí programu.

Víte, jak se liší ošetření laserem Zerona? od jiných neinvazivních technik hubnutí ?
Zerona ? laser je v současné době nejúčinnější a nejbezpečnější neinvazivní léčba  hubnutí na současném trhu. Toto ošetření je 10x účinnější než ultrazvuková liposukce). Při  ošetření neexistuje žádná možnost poranění kůže. Během ošetření  na sebe  necháte pouze působit světlo laseru.

Víte, že musíte během ošetření laserem Zerona? dodržovat určitá pravidla?
Během 2 týdnů, kdy probíhá ošetření, můžete pokračovat v běžné činnosti tj. chodit do zaměstnání, sportovat,? Důležité však je pravidelně do organismu doplňovat tekutiny. Nutné je denně vypít alespoň  3,5 až 4 litry vody. Jíst zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Pravidelně cvičit alespoň 30 minut denně (stačí rychlá chůze). Po celou dobu programu ošetření laserem Zerona? se nedoporučuje konzumace nápojů s kofeinem  a alkoholem. Alkohol a kofein  mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém při odstraňování tuků a následný metabolismus tuků v organismu, čímž mohou snížit výsledky programu  ošetření laserem Zerona?.

Víte, na jaké části těla je možné ošetřrní  Zerona?  laserem použít?
Ošetření  laserem Zerona?  je možné efektivně použít na všechny části těla, kde se ukládá tuk a často jsou odolné na cvičení a diety. Většina klientů začíná s ošetřením pasu, boků a stehen.  Zerona?  laser je možné použít i na další plochy těla jako jsou paže, vnitřní kolena, tukové polštáře na zádech či hýždích.

Víte, jakým způsobem je ošetření Zerona? hrazeno ?
Ošetření  Zerona?  laserem není hrazeno z žádného pojištění a úhrada za program je v plné výši na klientovi.

Víte, proč neexistují žádná rizika spojená s ošetřením Zerona? laserem?
Jedná se o 100 % neinvazivní postup. Během ani po ošetření nebudete pociťovat žádné bolesti ani nepříjemné pocity. Bezprostředně po ošetření můžete vykonávat běžnou činnost. Neexistuje žádné riziko spojené s ošetřením laserem Zerona?.

Víte, že můžete podstoupit ošetření laserem  Zerona? i v případě, že trpíte nějakým onemocněním např.  diabetem mellitem? 
Zerona? laserem mohou být ošetřeni skoro všichni klienti. Neexistuje žádné riziko spojené s ošetřením laserem Zerona?, ale potencionální neznámá rizika existovat mohou a proto nedoporučujeme  ošetření Zerona? laserem ve  dvou  případech. Pokud je klientka těhotná  nebo se domnívá, že je těhotná. Druhým případem je pokud má klient  kardiostimulátor nebo inzulínovou pumpu. Zerona? laser nemusí být stejně účinný u pacientů s diabetem mellitem (cukrovkou)  nebo poruchou  štítné žlázy, kde  je metabolický systém potenciálně narušen.

Víte, zda je ošetření Zerona?  laserem efektivní?
Při dodržování zásad jako jsou doplňování tekutin do organismu (denně vypít 3,5 až 4 litry vody), dodržování dietního plánu a pravidelném pohybu po dobu 30 minut denně a absenci nápojů s kofeinem a alkoholem dosahují klienti v  průměru ztrátu v pase, na bocích a stehnech po 6ti ošetření Zeronou?  ztrátu  mezi 9-10 cm (v průměru 9,25 cm). Z Ameriky jsou však popsány i případy, kdy klienti snížili  objem o 23 cm.

Víte, jak dlouho je možné výsledky ošetření Zerona? laserem udržet?
Pokud se klient po ukončení základního programu ošetření  Zerona? laserem  zdravě stravuje a pravidelně cvičí může očekávat, že výsledky jsou dlouhodobé.  Ošetření je zcela neinvazivní, nejsou žádné vedlejší účinky, kromě ztráty centimetrů a tuku.

Víte, jak dlouho je již Zerona? laser používán ?
Zerona? laser je používán v klinických studiích v USA již od roku 2008. Od  počátku roku 2009 je lékaři využíván v praxi. Stejná Erchonia? Low Level Laser technologie je  používána jako běžná pomoc při tumescentní liposukci již od roku 2001.

Víte, pro koho je Zerona ? laser obzvláště ideální ?
Pro ty osoby, které se již zdravě stravují, cvičí a přesto mají pocit, že by potřebovaly zmenšit tukové polštářky na některých místech, kde je obtížné se již zbavit dietou nebo cvičením. Druhou skupinu lidí, pro kterých je Zerona ? laser program vhodný jsou ti, kteří se zdravým životním stylem začínají. Zerona? laser může být tím správným startem na vaší cestě za krásnou postavou a zdravým životním stylem.

Víte, že můžete ošetření Zerona? laserem podstoupit opakovaně?
Samozřejmě můžete ošetření Zerona? laserem podstoupit opakovaně. Buď hned po ukončení základního programu nebo po několika měsících (např. po shození dalších kilogramů). O vhodnosti podstoupení dalších 6ti ošetření se poraďte s naším odborníkem. Na další ošetření vám bude poskytnuta sleva dle platného ceníku. Při dalším ošetření můžete očekávat ještě lepší výsledky než po ošetření základním.

Víte, jak brzy po porodu můžete ošetření Zerona? laserem podstoupit?
Přestože neexistují žádné vedlejší účinky doporučujeme podstoupit ošetření nejdříve po 6ti týdnech po porodu (o dřívějším ošetření se poraďte se svým ošetřujícím gynekologem). Ošetření Zerona laserem nedoporučujeme kojícím matkám.

Víte, za jak dlouho uvidíte první výsledky Zerona? laserem ošetření?
Hned po prvních ošetřeních vám začne být větší oblečení. Větší výsledky zaznamenáte vy a vaše okolí po šestém nebo devátém  ošetření (tj. po 14 -18 ti dnech).

Víte, zda jste vhodným klientem pro ošetření Zerona? laserem?
 Většina osob je vhodná pro ošetření Zerona? laserem. Dokonce i lidé s nadváhou nebo obezitou mohou  ošetření Zerona? laserem podstoupit. Samozřejmě není možné tímto způsobem snížit hmotnost o 20 kg, ale ošetření Zerona? laserem je jistě vhodným doplněním redukčního programu. Před každým základním programem ošetření Zerona? laserem je možné všechny vaše dotazy  prodiskutovat s odborníkem na našem pracovišti. Vaše dotazy můžete také zaslat na naše internetové stránky?.

Víte, proč je důležité užívat speciální kapsle?
Zerona? laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal  tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak  tuk odchází  do mízního systému.  Proces uvolnění a následného zpracování tuku může být pro organismus některého z klientů poměrně náročný. Pro podporu tohoto procesu je výhodné užívat speciálně vytvořené kapsle pro ošetření   Zerona?. Pravidelné užívání kapslí zvětšuje účinek Zerona? laser ošetření.

Víte, jak užívat speciální kapsle?
Speciální kapsle by se měly začít užívat alespoň 1 týden před  prvním ošetřením Zerona? laserem, ale je výhodné je užívat i delší dobu před základním ošetřením Zerona? laserem. Denně se užívají 2 kapsle. Jedna kapsle dopoledne a druhá odpoledne vždy  před jídlem. Stejně jako jiné potravní doplňky je nutné i tyto speciální kapsle zapít alespoň 3 dcl vody. V užívání speciálních kapslí je výhodné pokračovat ještě alespoň jeden týden po skončení základního Zerona? laser ošetření.

Víte, co se stane, pokud nebudete pravidelně užívat speciální kapsle?
Doporučujeme užívat speciální kapsle pravidelně vždy dopoledne a odpoledne před jídlem. Ošetření Zerona? laserem může být provedeno i v  případě pokud má  klient alergii na některou ze složek speciální kapsle (nemůže tedy kapsle užívat). Je ovšem možné, že výsledky  celého Zerona? programu budou menší, pokud nebudou pravidelně užívané speciální kapsle.

Víte, jaký další benefit, vám užívání kapslí přinese?
Speciální kapsle obsahují kromě niacinu i omega 3 mastné kyseliny, které zvyšují HDL cholesterol (tzv. hodný cholesterol, který čistí krevní řečiště od tukových nánosů) a snižuje VLDL a LDL cholesterol (tzv. zlý cholesterol, který naopak cévy ucpává ateromovými plát).

Fotografie před a po terapii laserem:

zerona_refrence

Proces hubnutí - obrázky buněk:

zerona_refrence_bunky


      603 530 818
odborná poradna na výživu
správné hubnutí a diety
dietolog@dietolog.cz