Laserová liposukce Zerona

Laser Zerona je nízkoúrovňový laser, nazývaný také jako laser studený. V klinických studiích bylo prokázáno, že  Zerona laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak  tuk odchází do lymfatického (mízního) systému. Tukové buňky se po vypuštění tuku zmenší, což má za následek postupné snižování obvodu pasu, boků a stehen případně dalších míst, kde bývá tuk uložen. Laser Zerona tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, jen zmenší jejich objem.

 

Co můžete očekávat  od ošetření laserem Zerona

Připravte se na příjemných 40 minut odpočinku, čtení, poslouchání hudby a relaxace.  Zerona ošetření je zcela bezbolestné. Během ošetření nebudete cítit žádné teplo ani jiné nepříjemné pocity. Po dvaceti minutách  jen změníte polohu těla ze zad na břicho tak, aby došlo k ošetření přední i zadní strany problémových partií (břicho, stehna, hýždě, ruce,)  laserem Zerona.

 

Co se stane, pokud zmeškáte následující ošetření Laserem Zerona


Základní program Zerona laser se skládá z 9ti ošetření, které musí být provedeny po dobu 40 minut každý druhý den. Od jednoho ošetření k dalšímu nesmí uplynout doba delší než 72 hodin. Pokud by nedošlo k dalšímu ošetření do 72 hodin je možné, že by se tuk opět vrátil z mezibuněčného prostoru zpět do tukových buněk. Proto je třeba pečlivě zvážit, zda po dobu 18ti dnů budete  moci obden pravidelně chodit na ošetření laserem Zerona.  Pro dosažení maximálního účinku programu nedoporučujeme zmeškat předem domluvené ošetření. Budeme se snažit vám poskytnout náhradní termín ošetření, ale z provozních důvodů není vždy možné náhradní ošetření provést ve vámi požadovanou hodinu. Po ošetření se můžete hned vrátit  k normální činnosti, nebudete pociťovat žádnou bolest, otoky nebo nepříjemné pocity. Čím se liší ošetření laserem Zerona od liposukce

Liposukce je invazivní postup, kdy je tuk uložený v určité části těla je rozrušen a odsáván z tukových polštářů kanylou. Zákrok trvá 2-3 hodiny, po zákroku je možné do práce nastoupit nejdříve za 3 dny a je nutné po dobu 2-3 týdnů nosit kompresní prádlo, cvičení je možné až za 2-3 týdny.

Ošetření laserem Zerona je 100% neinvazivní, které využívá nízkoúrovňového laseru ke stimulaci tukových buněk, které následně uvolní tuk do mezibuněčného prostoru. Toto ošetření se neprování v anestezii, je zcela bezbolestné a není po něm nutná  žádná rekonvalescence. Po ošetření je možné se hned vrátit  k normální činnosti, není pociťována žádná bolest, otoky nebo nepříjemné pocity. Pravidelné cvičení je součástí programu.

 

Jak se liší ošetření laserem Zerona od jiných neinvazivních technik hubnutí

Zerona laser je v současné době nejúčinnější a nejbezpečnější neinvazivní léčba  hubnutí na současném trhu. Toto ošetření je 10x účinnější než ultrazvuková liposukce). Při  ošetření neexistuje žádná možnost poranění kůže. Během ošetření  na sebe necháte pouze působit světlo laseru.

 

Během ošetření laserem Zerona musíte dodržovat určitá pravidla

Během 2 týdnů, kdy probíhá ošetření, můžete pokračovat v běžné činnosti tj. chodit do zaměstnání, sportovat, Důležité však je pravidelně do organismu doplňovat tekutiny. Nutné je denně vypít alespoň 3,5 až 4 litry vody. Jíst zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Pravidelně cvičit alespoň 30 minut denně (stačí rychlá chůze). Po celou dobu programu ošetření laserem Zerona se nedoporučuje konzumace nápojů s kofeinem a alkoholem. Alkohol a kofein mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém při odstraňování tuků a následný metabolismus tuků v organismu, čímž mohou snížit výsledky programu ošetření laserem Zerona.

 

Na jaké části těla je možné ošetření Zerona laserem použít

Ošetření  laserem Zerona je možné efektivně použít na všechny části těla, kde se ukládá tuk a často jsou odolné na cvičení a diety. Většina klientů začíná s ošetřením pasu, boků a stehen.  Zerona laser je možné použít i na další plochy těla jako jsou paže, vnitřní kolena, tukové polštáře na zádech či hýždích.

 

Jakým způsobem je ošetření Zerona hrazeno

Ošetření  Zerona laserem není hrazeno z žádného pojištění a úhrada za program je v plné výši na klientovi.

 

Proč neexistují žádná rizika spojená s ošetřením Zerona laserem

Jedná se o 100 % neinvazivní postup. Během ani po ošetření nebudete pociťovat žádné bolesti ani nepříjemné pocity. Bezprostředně po ošetření můžete vykonávat běžnou činnost. Neexistuje žádné riziko spojené s ošetřením laserem Zerona.

 

Podstoupit ošetření laserem Zerona můžete i v případě, že trpíte nějakým onemocněním např.  diabetem

Zerona laserem mohou být ošetřeni skoro všichni klienti. Neexistuje žádné riziko spojené s ošetřením laserem Zerona, ale potencionální neznámá rizika existovat mohou a proto nedoporučujeme ošetření Zerona laserem ve  dvou  případech. Pokud je klientka těhotná nebo se domnívá, že je těhotná. Druhým případem je pokud má klient  kardiostimulátor nebo inzulínovou pumpu. Zerona laser nemusí být stejně účinný u pacientů s diabetem mellitem (cukrovkou) nebo poruchou štítné žlázy, kde je metabolický systém potenciálně narušen.

 

Je ošetření Zerona laserem efektivní?

Při dodržování zásad jako jsou doplňování tekutin do organismu (denně vypít 3,5 až 4 litry vody), dodržování dietního plánu a pravidelném pohybu po dobu 30 minut denně a absenci nápojů s kofeinem a alkoholem dosahují klienti v  průměru ztrátu v pase, na bocích a stehnech po 6ti ošetření Zeronou?  ztrátu  mezi 9-10 cm (v průměru 9,25 cm). Z Ameriky jsou však popsány i případy, kdy klienti snížili  objem o 23 cm.

 

Jak dlouho je možné výsledky ošetření Zerona laserem udržet

Pokud se klient po ukončení základního programu ošetření Zerona laserem zdravě stravuje a pravidelně cvičí může očekávat, že výsledky jsou dlouhodobé. Ošetření je zcela neinvazivní, nejsou žádné vedlejší účinky, kromě ztráty centimetrů a tuku.

 

Jak dlouho je již Zerona laser používán

Zerona? laser je používán v klinických studiích v USA již od roku 2008. Od počátku roku 2009 je lékaři využíván v praxi. Stejná Erchonia Low Level Laser technologie je používána jako běžná pomoc při tumescentní liposukci již od roku 2001.

 

Pro koho je Zerona laser ideální

Pro ty osoby, které se již zdravě stravují, cvičí a přesto mají pocit, že by potřebovaly zmenšit tukové polštářky na některých místech, kde je obtížné se již zbavit dietou nebo cvičením. Druhou skupinu lidí, pro které je Zerona laser program vhodný jsou ti, kteří se zdravým životním stylem začínají. Zerona laser může být tím správným startem na vaší cestě za krásnou postavou a zdravým životním stylem.

 

Ošetření Zerona laserem můžete podstoupit opakovaně

Samozřejmě můžete ošetření Zerona laserem podstoupit opakovaně. Buď hned po ukončení základního programu nebo po několika měsících (např. po shození dalších kilogramů). O vhodnosti podstoupení dalších 6 ošetření se poraďte s naším odborníkem. Na další ošetření vám bude poskytnuta sleva dle platného ceníku. Při dalším ošetření můžete očekávat ještě lepší výsledky než po ošetření základním.

 

Jak brzy po porodu můžete ošetření Zerona laserem podstoupit

Přestože neexistují žádné vedlejší účinky doporučujeme podstoupit ošetření nejdříve po 6ti týdnech po porodu (o dřívějším ošetření se poraďte se svým ošetřujícím gynekologem). Ošetření Zerona laserem nedoporučujeme kojícím matkám.

 

Za jak dlouho uvidíte první výsledky ošetření Zerona laserem

Hned po prvních ošetřeních vám začne být větší oblečení. Větší výsledky zaznamenáte vy a vaše okolí po šestém nebo devátém ošetření (tj. po 14 - 18 dnech).

 

Jste vhodným klientem pro ošetření Zerona laserem?

Většina osob je vhodná pro ošetření Zerona laserem. Dokonce i lidé s nadváhou nebo obezitou mohou ošetření Zerona laserem podstoupit. Samozřejmě není možné tímto způsobem snížit hmotnost o 20 kg, ale ošetření Zerona laserem je jistě vhodným doplněním redukčního programu. Před každým základním programem ošetření Zerona laserem je možné všechny vaše dotazy  prodiskutovat s odborníkem na našem pracovišti. Své dotazy můžete také zaslat přes naše webové stránky.

 

Proč je důležité užívat speciální kapsle

Zerona laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak  tuk odchází do mízního systému. Proces uvolnění a následného zpracování tuku může být pro organismus některého z klientů poměrně náročný. Pro podporu tohoto procesu je výhodné užívat speciálně vytvořené kapsle pro ošetření Zerona. Pravidelné užívání kapslí zvyšuje účinek Zerona laser ošetření.

 

Jak užívat speciální kapsle

Speciální kapsle by se měly začít užívat alespoň 1 týden před  prvním ošetřením Zerona laserem, ale je výhodné je užívat i delší dobu před základním ošetřením Zerona laserem. Denně se užívají 2 kapsle. Jedna kapsle dopoledne a druhá odpoledne vždy před jídlem. Stejně jako jiné potravní doplňky je nutné i tyto speciální kapsle zapít alespoň 3 dcl vody. V užívání speciálních kapslí je výhodné pokračovat ještě alespoň jeden týden po skončení základního Zerona laser ošetření.

 

Co se stane, pokud nebudete pravidelně užívat speciální kapsle

Doporučujeme užívat speciální kapsle pravidelně vždy dopoledne a odpoledne před jídlem. Ošetření Zerona laserem může být provedeno i v  případě pokud má klient alergii na některou ze složek speciální kapsle (nemůže tedy kapsle užívat). Je ovšem možné, že výsledky celého Zerona programu budou menší, pokud nebudou pravidelně užívané speciální kapsle.

 

Jaký další benefit vám užívání kapslí přinese?

Speciální kapsle obsahují kromě niacinu i omega 3 mastné kyseliny, které zvyšují HDL cholesterol (tzv. hodný cholesterol, který čistí krevní řečiště od tukových nánosů) a snižuje VLDL a LDL cholesterol (tzv. zlý cholesterol, který naopak cévy ucpává ateromovými plát).

 

Fotografie před a po terapii laserem:

zerona_refrence.jpg

 

Proces hubnutí - obrázky buněk:

zerona_refrence_bunky.jpg